Kurumsal

2018 yılında GSM baz istasyonları çözümleri kapsamında kurulan Mobile Telekom A.Ş Türkiye’nin önde gelen GSM operatörleri ile iş birliği yapmaya, iş süreçlerini geliştirerek sektörün ihtiyaçlarına göre çözümler üretmeye ve telekomünikasyon sektöründe yerini almaya başlamıştır. Mobile İletişim A.Ş GSM sektöründe yer alan Vendor'lar ve Operatör'ler için ortak iş alanları yaratmaya ve müşterilerine her alanda destek olmayı görev bilerek planlı bir şekilde çalışmalarına hız vermektedir. Çalışmalarına Kule Montaj ve Enerji alanlarında başlamış Kiralama, TSS, Enerji, İnşaat, Revizyon, Transmisyon, Bakım, Onarım, Arıza, Yazılım, Malzeme tedariği vb. alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir. Ortaklık yapısındaki yetkinliklerini ve organizasyonel bütünlüğünü faaliyetlerine yansıtarak kendini daha da geliştirmek, farklı bakış açıları ile yeni bir çerçeve kazanmak için güçlü projelere doğru adımlar atmaya başlamıştır.

 

Firmamız İstanbul ve İzmir’de merkez ofisleri ile girişimlerini artırarak bu şehirlerin istihdam ve ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

 

Çalıştığı her alanda çevreye ve çalışanlarına saygılı, dürüst ve örnek olacak bir tutum içerisinde olmaya özen gösteren Mobile İletişim A.Ş kalite ve güvencesini uluslararası geçerliliği olan IS09001 , OHSAS18001 , ISO14001 ve IS027001 belgeleri ile kanıtlamıştır.